2020-06-06, šeštadienis, 03:48.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Vaikučių susitikimas su Kalėdų Seneliu

Vaikučių susitikimas su Kalėdų Seneliu

Kartu su skubančiu laiku skriejame ir mes, skubame kuo daugiau nuveikti, išmokti, patirti, tačiau Kalėdos ypatinga šventė, kai trumpam sustojame, kuomet tikimės stebuklo, kad išsipildys mūsų svajones, troškimai ir viltys.

Balčiai sulaukė savo stebuklo – į Kalėdinį renginį atvyko linksmi ir laukiami svečiai: Kalėdų Senelis ir Snieguolė, gerasis zuikutis, varlė Kvaksė, Maša ir lokys. Pasakų personažai vaikučius išmokė įvairių žaidimų ir šokių, dainavo kartu su vaikais. Neliko abejingi linksmybėms vaikų tėveliai, bei svečiai dalyvaujantys renginyje, kurie kartu su visais prisijungė prie žaidimų ir šokių. Šventės kulminacija – visų laukiamo, tikrų tikriausio Kalėdų Senelio. Visi skubėjo pademonstruoti Seneliui savo meninius sugebėjimus: kas šoko, kas dainavo, kas deklamavo eilėraščius. Kalėdų Senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už jų kūrybingumą ir visiems vaikams įteikė po dovanėlę.

Atsisveikindamas Kalėdų Senelis vaikams ateinančiais metais palinkėjo mylinčių ir švelnių mamų, mylinčių ir saugančių tėčių, anūkus dievinančių močiučių, moterims – tvirtų vyrų, už kurių – kaip už mūro, vyrams – švelnių, rūpestingų moterų, bendražygių ir draugių. Senelis linkėjo, kad kiekvienas didelis ir mažas Balčių kaimo gyventojas, ar jis gyvena čia, ar išvykęs dirbti ar gyventi kitur, gautų tą gerąją naujieną kitiems metams, kad vėl mus aplankys.

Į mūsų mažą jaukų kaimelį nusileido Kalėdų dvasia, ji paglostė kiekvieno iš mūsų veidą ir įžiebė šviesos, ramybės ir vilties kibirkštėlę mūsų širdyse. O už šita sukurtą stebuklą dėkojame mūsų bendruomenės nariams: Aurelijai, Raimondai, Kornelijai, Rimantei, Linui, Antanui, Raimondui, Juozui, Astai ir Seniūnui Remigijui Laugaliui.

Contact formŠios dienos vardadieniai