2019-03-25, pirmadienis, 00:02.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:20, leidžiasi 18:53, dienos ilgumas 12:32.

Vaikų dienos užimtumo centre Užkalniuose vaikams džiaugsmo netrūksta

2017-09-18
Vaikų dienos užimtumo centre Užkalniuose vaikams džiaugsmo netrūksta

Vaikučių  išvyka į Lietuvos jūrų muziejų – delfinariumą

 

        Šią vasarą, VšĮ  Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centro Užkalnių filialo vaikai, lydimi socialinės darbuotojos  vyko į Lietuvos jūrų muziejų delfinariumą. 

 

Delfinariume  pamatė nuotaikingą delfinų programą, kuri stebino triukais, išskirtiniais talentais ir žinoma, žaismingais vandens purslais. Vaikai  galėjo stebėti delfinus  iš arti. Tai buvo nuostabus ir nepakartojamas reginys.

 

Edukacinė programa ,,Muilo gamyba“

Užkalnių kaimo bendruomenėje buvo organizuotas muilo gamybos užsiėmimas vaikams, kartu dalyvaujant tėveliams ir bendruomenės nariams. Jo metu su vaikais buvo kalbama ne tik apie higienos įgūdžius ir švaros svarbą, bet ir praktiškai išbandoma ir susipažįstama su muilo gamybos subtilybėmis. Užsiėmimo metu vaikus susipažindino su muilo gaminimo paslaptimis Raseinių r.k.c. Nemakščiuose  kultūrinių renginių organizatorė Lina Andrulienė. 

 

Kūrybinio užsiėmimo metu vaikai, smagiai įsitraukė į muilo gamybos procesą, maišė spalvas, rinko kvapus, nekantriai laukė kol gabaliukai sustings.  Kaip tikri muilo gamybos meistrai, savo rankomis pasigamino įvairių spalvų bei įdomios formos (drugelių, širdelės, ovalo.... formos) muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose. Savo rankomis pagamintą muilą nešėsi į namus, kas mamai, kas tėčiui, kas draugui, o kas sau. Juk smagu turėti ir plauti rankas savo pasigamintu muiliuku.

 

Muilo gamyba – labai malonus užsiėmimas, jis atpalaiduoja nuo liūdnų minčių ir pakelia nuotaiką. Likome labai patenkinti gautu rezultatu ir dėkojame Linai Andrulienei už suteiktas pamokėles ir edukacinį užsiėmimą.

 

Bendruomenės pirmininkas

Contact form

Šios dienos vardadieniai