2021-10-27, trečiadienis, 13:36.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:26, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 9:36.

TARPTAUTINĖ DIENA BE AUTOMOBILIO

TARPTAUTINĖ DIENA BE AUTOMOBILIO

Rugsėjo 22-oji – Tarptautinė diena be automobilio. Šios dienos minėjimas vyko rugsėjo 23 dieną Nemakščių darželyje (kaip vienas iš bendruomenės konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ renginių). Bendruomenės pirmininkė Regina Pratašienė, valdybos narė Birutė Gudiliauskienė svečiavosi pas mažuosius ugdytinius. Šią dieną žmonės raginami keliauti be automobilio, todėl dauguma šventės dalyvių atėjo pėsčiomis, atvažiavo dviračiais ar paspirtukais.

 

Šventė prasidėjo darželio kiemelyje, čia su mažaisiais buvo aptartos saugaus eismo taisyklės, pirmininkė Regina Pratašienė pasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, akcentavo atšvaitų nešiojimo būtinumą tamsiuoju paros metu, bei kartu sportavo ir žaidė. Po to visi su dviratukais, paspirtukais ar kitomis ratuotomis transporto priemonėmis vykome į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos stadioną, kur vyko įvairios užduotys, rungtys, paspirtukų varžybos bei estafetės.

 

Atsisveikindamos viešnios iš Nemakščių bendruomenės padovanojo vaikams atšvaitų, sąsiuvinių, knygelių, piešimo sąsiuvinių, kiekvienai grupei po didžiulį arbūzą.

 

Diena be automobilio paskatino darželinukus aktyviau judėti, neteršti aplinkos, pasirūpinti savo ir draugo saugumu gatvėje.

 

Dėkojame Raseinių r. Nemakščių darželiui už drauge praleistą dieną, mažiesiems dalyviams už gerą nuotaiką ir emocijas.

Kūno kultūros pedagogė

Ernesta Fedorenko

 

Nemakščių bendruomenės santalka pirmininkė

Regina Pratašienė

Contact formŠios dienos vardadieniai