2020-08-15, šeštadienis, 21:50.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:08, leidžiasi 21:02, dienos ilgumas 14:54.

Stalo teniso turnyras Seniūnaičio taurei laimėti

2015-12-10, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Stalo teniso turnyras Seniūnaičio taurei laimėti

Pašešuvio kaimo bendruomenės namuose, sportui  ir laisvalaikio skirtoje erdvėje,  gruodžio 6 d. vyko asmeninės stalo teniso varžybos seniūnaičio taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Pašešuvio kaimo bendruomenės jaunieji stalo tenisininkai.

 

 

Vyko labai įnirtingos varžybos. Kai  kurie dalyviai demonstravo profesionalų žaidimą nuo pat varžybų pradžios ir lyderių pozicijų neužleido savo priešininkams. Varžybų  nugalėtojai iškovoję prizines vietas buvo apdovanoti medaliais.

 


III vietą  laimėjo Deivydas Tamošaitis.


II vietą laimėjo Darius Lembutis.

I vietos laimėtojas -  Valdas Lembutis.

 

 

Jam šių varžybų nugalėtojui, taip pat atiteko ir seniūnaičio taurė.

 


Labai džiaugiamės, kad Pašešuvio seniūnaitijos seniūnaitis  Saulius Luša skatina  jaunimą aktyviai leisti savo laisvalaikį, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, palaikyti draugiškus tarpusavio santykius. Jaunimas iš seniūnaičio išgirdo pažadą, kad asmeninės stalo teniso varžybos, seniūnaičio taurei laimėti,  vyks  ir ateinančiais metais.
Visus varžybų dalyvius gaiviaisiais gėrimais, saldumynais, riešutais vaišino bendruomenės pirmininkė Jolanta Žalkauskienė.

 


Nuoširdžiai dėkojame seniūnaičiui Sauliui Lušai už suorganizuotas varžybas, bei įsteigtus apdovanojimus, pirmininkei Jolantai Žalkauskienei už vaišes varžybų dalyviams.

 

 

 

                                               Pašešuvio k. bendruomenės jaunimo koordinatorė Lina Andrulienė
 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai