2020-06-02, antradienis, 21:09.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 21:59, dienos ilgumas 17:i.

„Rudenio taku į atnaujintą stadioną“ (2)

2018-09-09, Bendruomenės pirmininkas G. Kybartas
„Rudenio taku į atnaujintą stadioną“

Nepastebimai greitai prabėgo vasara.  Rudens virsmai vyksta palengva, o ne taip kaip pavasarį – ryžtingai. Tačiau laiko tėkmės nesustabdysi. Dienos darosi vis trumpesnės, saulė vis mažiau pakyla virš horizonto. Vasaros virsmas rudeniu yra savotiškas  laikotarpis,  kai džiaugiamės besispalvinančia gamta.  Šiandiena džiaugiamės netik besikeičiančia gamta, bet ir atnaujintu Užkalnių kaimo bendruomenės  stadionu.

 

Labai džiugu, kad tuo rudenio taku kartu su užkalniškiais pasidžiaugti, atnaujintame stadione, atvyko ir svečių: Mero pavaduotoja -Gitana Rašimienė, UAB  ,,Projektas KARMA“ projektų vadovas - Stasys Bružas. Rajono Tarybos nariai: Ona Aldona Radčenko, Edgaras Juška, Rajono Garbės pilietė, daugkartinė Europos ir pasaulio lengvosios atletikos čempionė, parolimpinių žaidynių dalyvė, pasaulio vicečempionė užkalniškė - Irena Perminienė, Šimtmečio bėgikas – tokiu epitetu jau tituluojamas kraštietis Simas Bertašius, Nemakščių seniūnas -Remigijus Laugalis, Kaimyninių bendruomenių pirmininkai,  Seniūnaičiai.

 

Bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas Savivaldybei padėkojo už projektą “Viešosios erdvės Užkalnių kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“ ir tokį puikų aikštyną. Skirta parama sudaro 41 568,00Eur. (iš jų – 35 332,80 Eur. Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos, 6 235,20 Eur – Lietuvos valstybės biudžeto lėšos), Savivaldybė prisidėjo20 proc. – 10392,00 Eur. Bendra projekto vertė - 51 960,00 Eur.

 

Užkalnių kaimo viešojoje erdvėje jau įrengta nauja krepšinio ir tinklinio aikštelės, pastatyti 4 suoliukai, 3 šiukšliadėžės.  Projektas dar nebaigtas ir artimiausiu laiku dar bus pastatyti 2 lauko treniruokliai ir vaikų žaidimo aikštelė. Kai bus pilnai užbaigtas projektas vaikų žaidimo aikštelę papildysime ir iš Raseinių socialinio paslaugų centro dovanotą naudotą lauko inventoriumi vaikų žaidimo aikštelei.

 

Rugsėjo pirmosios rytą sporto aikštelėje, krepšinio  3x3 varžyboms,  ruošėsi net 10 komandų.Vyko tinklinio 4x4, baudinių, tritaškių metimo ir rankų lenkimo varžybos. Sportininkai atvyko iš Jurbarko rajono Raudonės, Kelmės rajono Žalpių, Raseinių, Viduklės, Nemakščių ir Užkalnių. Prizininkai buvo apdovanoti,  Nemakščių seniūno įsteigta taure, diplomais, medaliais, ir krepšinio kamuoliais su krepšinio legendos Jono Vlančiūno parašu.

 

Labai džiugu, kad gimtojo kaimo nepamiršta čia augę ar gyvenę šio krašto žmonės. Vaikai nuolat lanko tėvus, kurių namuose visuomet gera ir jauku. Kaimynai - vieni kitus.

 

Birutės Jurkšienės širdelė visuomet suspurda  stipriau ir akutės suspindi ryškiau kai kalbama apie Užkalnius.  Šiandien ji, netik aplankė savo mama, bet ir savo vaikystės draugams, kaimynams  bei visiems šios šventės dalyviams padovanojoVeliuonos kultūros centro Raudonės skyriaus Dramos būrelio ,,Kultuvė” pasirodymą. Kuriam ji ir vadovauja.

 

Užkalnių kaimo bendruomenės nariai yra aktyvūs visuomenininkai dainos ir šokio mylėtojai. Gražus pulkelis bendruomenės narių dainuoja Nemakščių seniūnijos kaimo bendruomenių mišriame vokaliniame ansamblyje, kuriam vadovauja Remigijus Laugalis ir šoka moterų tautinių šokių kolektyve vad. Lina Andrulienė ir Živilė Lembutienė, skambiais balsais visus džiugino ir Nemakščių vyrų vokalinis - instrumentinis ansamblis vad. Juozapas Juščius.

 

Bendruomenė tęsia tradiciją padėkoti žmonėms kurie savo gražiais darbais prisideda prie mūsų bendruomenės, mūsų kaimo gražinimo, jo garsinimo ir apdovanoti bendruomenės simboliu ,,Gerumo obuoliais ̓ ̓.  Kiek obuolių įteikta nominantams tiek jų didėjančiu skaičiumi grožiamės ir ant simbolinės obels kaimo centre. Bendruomenės simboliu ,,Gerumo obuoliais ̓ ̓ jau apdovanoti: Gunaras Bekertas, Jūratė Dumskienė, Remigijus Laugalis, Vaclovas Šimaitis, Zenonas Burba, Laimutė Šaparnienė, Andrius Šaltis, Eugenija – Janina Andriulaitienė, Mindaugas Dubinskas.                                                                                                                      

 

Bendruomenės valdyba posėdyje nusprendė ,,Gerumo obuoliais“ šiais metais apdovanotišiuos nominantus: Daivą Žyvatkauskienę,Dalią Tautkienę,  Joaną Milašienę, Jolantą ir Gitaną Kybartus.    

 

Tikra dovana turėti savo bendruomenėje žmonių, kiekvieną dieną ieškančių grožio, gėrio, džiaugsmo šiame pasaulyje. Dar nuostabiau, kad Jie, tą grožį ir džiaugsmą kuria patys įpindami į savo darbus rankų šilumą, geras mintis, svajones, lūkesčius, atiduoda daug savo laisvalaikio, kad po Užkalnių dangumi gražu ir gera gyventi būtų ir patiems, ir aplinkiniams.          

 

Kad mūsų kaimo jaunimo laisvalaikis būtų kuo prasmingiau užimtas, kad turėtume geras sąlygas sportuoti, organizuoti vasaros šventes norime mes visi, tačiau patį didžiausią indėlį šiais metais  skyrė Raseinių rajono savivaldybė  įgyvendindama projektą.Dėkojame merui, Projekto vadovui, projekto koordinatorei. Dėkojame įmonei UAB  ,,Projektas karma“ ir statybos darbų ir projekto vadovams kurie vykdė projekto įgyvendinimo darbus.

Už sportininkams dovanotus kamuolius su Lietuvos krepšininko, krepšinio legendos  Jono Valančiūno autografu, dėkojame seimo narei Vidai Ačienei, Daliai Tautkienei.                            

Kad šventės metu vaikai  galėjo pramogauti batute dėkojame Raseinių krašto ateities sąjūdžiui RASAI jų  pirmininkui Romualdui Zubielai.                                                                                    

Už finansinę paramą bendruomenei dėkojame tarybos nariui Edgarui Juškai. Nemakščių seniūnui Remigijui Laugaliui.                                                                                                                   

Sporto varžybų, rungčių teisėjams Sauliui Radčenko, Donatui Baukiui ir  Irenai Perminienei.  Raseinių rajono kultūros centrui Nemakščiuose:  seniūnijos kaimo bendruomenių jungtiniam mišriam  vokaliniam ansambliui vad. Remigijui Laugaliui,  moterų tautinių šokių kolektyvui vad. Linai Andrulienei, Živilei Lembutienei, vyrų vokaliniam - instrumentiniam ansambliui vad. Juozapui Juščiui.                                                                                                                            

 Dėkojame Jūratei Gagilienei ir UAB Litspin įmonei Už skirtas lėšas, už kurias įsigijome lauko palapinę.

 Už pagalbą organizuojant šventę: bendruomenės primininko pavaduotojai Daivai Žyvatkauskienei,

Valdybos narėms: Daliai Tautkienei, Linai Radžienei, Irenai Kazlaukienei, Jūratei Dumskienei..

Seniūnaitei Genutei Samušienei,  Ernestai Šidlauskienei, Joanai Milašienei, Virginijai Jankauskienei, Vidui Kybartui, Tadui Gadliauskui.                                                                             

Už įamžintas akimirkas  fotografui Dominykui Masiuliui.

Už buvimą kartu ir skirtą dėmesį mūsų bendruomenei dėkojame  svečiams, kaimyninių bendruomenių pirmininkams, jų atstovams, seniūnaičiams, sporto dalyviams ir Jums visiems kurie nepatingėjot ir atvykote į šventę.

 

 Bendruomenės pirmininkas

 

 

 

 

 

Contact form

 

Gytis 2018-09-10 09:53:23 IP: 81.7.86.33

Puikus stadionas,šaunios rungtynės, geri prizai, graži šventė, suuuper. Ačiū organizatoriams

 

Viskas gerai 2018-09-09 12:06:14 IP: 84.46.236.172

bet valanciunas gyvas budamas jau patapo legenda?Cia todel,kad aco zentas?Šios dienos vardadieniai