2021-10-27, trečiadienis, 12:53.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:26, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 9:36.

Pyragų dienos akcija

Pyragų dienos akcija

Lapkričio 9 d. Raseinių lopšelio – darželio „Liepaitė“ bendruomenė jau trečią kartą surengė Pyragų dieną ir prisidėjo prie paramos projekto „Išsipildymo akcija“, kurį organizuoja TV3 televizija ir SEB bankas.

 

Direktorės iniciatyvą organizuoti Pyragų dieną palaikė visas kolektyvas. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė ne tik darbuotojai, bet ir vaikučių tėveliai. Lapkričio 9–osios rytą „Liepaitėje“ kvepėjo pyragais. Vaikučiai su pasididžiavimu pristatinėjo savus gardėsius. Sunešus visus į salę ir pateikus ant „pyragų stalo“ raginome visus tėvelius sudalyvauti akcijoje ir taip prisidėti prie paramos akcijos.

 

Pyragų diena jau tapo gražia tradicija ir Lietuvoje kasmet švenčiama vis plačiau. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams. Už geros valios žmonių suaukotas lėšas jau padėta dešimtims tūkstančių ligoniukų. Vaikai gavo reikalingą gydymą ir būtiniausią pagalbą, jiems nupirkta vaistų, atlikta operacijų, parūpinta medicininės įrangos, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

 

Raseinių lopšelis – darželis „Liepaitė“ paramą jau antri metai skiria Nemakščių seniūnijos Aukštkelių kaime gyvenančiai Viktorijos ir Vytauto Jodeikų šeimai, kurioje auga mažoji ligoniukė Gabrielė. Raseinių lopšelio – darželio direktorė A. Jankauskienė šeimą aplankė kartu su Nemakščių seniūno pavaduotoja D. Visockiene. Lankantis šeimoje matai ir jauti, kad meilės, rūpesčio, globos Gabrielei tikrai pakanka, tik norime kartu su parama perduoti ir visų prisidėjusių prie šios akcijos rankų ir širdies šilumą, bei palinkėti tėveliams ir sesei Emilijai kantrybės, stiprybės ir meilės jėgos auginant Gabrielę.

 

 

Raseinių lopšelio – darželio „liepaitė‘ direktorė

Aušra Jankauskienė;

Nemakščių seniūnijos seniūno pavaduotoja

Daiva Visockienė

Contact formŠios dienos vardadieniai