2019-05-26, sekmadienis, 09:15.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:06, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:41.

Popietė senjorams ,,Kai buvome jauni“

2017-11-24, paskelbė Lina Andrulienė
Popietė senjorams   ,,Kai buvome jauni“

Baigiantis rudens darbams Nemakščių bendruomenės santalkos namuose rinkosi senjorai pabūti kartu, pasišnekučiuoti ir praleisti laiką prie puodelio arbatos.

 

Susirinko nemažas būrys nemakštiškių, nes buvo pakviesta ir svečių, parengta įdomi programa. Ramia fleitos melodija, gražiais pamąstymais apie rudenį renginį pradėjo mažoji savanorė Barbora Šaltytė ir kultūros renginių organizatorė Nemakščiuose Lina Andrulienė. Savo kūrybos eiles, kurios palietė daugelio  širdis,  skaitė Raseinių r. savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenkienė. Po to nuotaikingomis dainomis, gražiais balsais žavėjo Raseinių r. kultūros centro solistė Lina Urniežiūtė su jaunąja soliste Regvita Garšvaite. Su nekantrumu laukėme Raseinių rajono žmonių su negalia sąjungos teatro ,,Žara“ aktorių pasirodymo - režisierės Ilmos Garšvienės improvizacijos ,,Pelenė“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka mūsų bendruomenės aktyvistė Regina Pratašienė. Visiems patiko humoristinis spektaklis, kuris priminė vaikystėje skaitytas pasakas, mintimis nukėlė į gražiausius prisiminimus. Pasirodymą užbaigė gerbiama ir nuolat pas mus atvykstanti Lina, kuri gerai žinomas dainas  pakvietė padainuoti kartu.

 

Kadangi mūsų moterys yra darbščios ir išradingos, todėl svečius apdovanojo savo rankų darbo mezginiais, žvakėmis. Ypač dėkojame mezgėjoms Staselei Kėdavičienei ir Janinai Deveikienei, kurių darbai šildo ne vieną mūsų bendruomenės svečią.

 

Susirinkusieji dar neskubėjo namo – vaišinosi suneštomis lauktuvėmis, kalbėjo, dalijosi įspūdžiais, spėliojo, kieno vaikystės nuotrauka kabo salėje, mat buvo pasiūlyta susinešti vaikystės, jaunystės nuotraukų ir pasidžiaugti jomis, paspėlioti, kuri kam priklauso.

 

Senjorai skirstėsi pailsėję, pabendravę, puikiai nusiteikę, o išeidami dėkojo organizatoriams.  Jiems, Reginai Pratašienei bei Linai Andrulienei, dėkojame ir mes, bendruomenės valdyba.

Elena Vaitkuvienė, valdybos narė. 

Contact formŠios dienos vardadieniai