2019-08-19, pirmadienis, 16:06.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:14, leidžiasi 20:54, dienos ilgumas 14:40.

Paties rankomis padaryta dovana daug mielesnė, šiltesnė ir nuoširdesnė

2017-12-21, Bendruomenės pirmininkas G. Kybartas
Paties rankomis padaryta dovana daug mielesnė, šiltesnė ir nuoširdesnė

Didžiosios metų šventės – laikotarpis, kai norisi dalintis gerumu ir šiluma. Geriausia to išraiška – artimiausiems su meile paties pagaminta dovana.  Neabejojame, kad šiais laikais, kai aplink tiek daug dirbtinumo ir paviršutiniškumo, paties dovanotojo rankomis pagaminta dovana ne tik mielesnė širdžiai, bet ir gali ne vieną nustebinti.

 

Jaučiate prasidėjusią kalėdinę karštinę? Juk būtų smagu jos išvengti ir tiesiog ramiai laukti švenčių. Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Šventes kuriame mes patys, o jų laukimą galime papuošti savo gražiais vakarais, ruošdami dovanas artimiems žmonėms. 

 

Vieną gražų vakarą rinkomės į Užkalnių kaimo bendruomenės namus, kur bendruomenė organizavo  Kalėdinių, spalvotų muiliukų gamybos užsiėmimus.

 

Su gamybos proceso subtilybėmis mus supažindino Nemakščių kultūrinių renginių organizatorė, Pašešuvio kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Andrulienė.

 

Visi pasiskirstę darbais įsijungėme į muilo gaminimą, vieni pjaustė muilo ruošinį, kiti maišė spalvas, rinko kvapus, pilstė į formeles.

 

Kvepiančius, įvairiausių formų muilo gabalėlius dalyviai pakavo į dėžutes, maišelius ir nešėsi į namus, kaip kalėdinę dovanėlę, kurią su malonumu padovanos ir pradžiugins savo artimą.

 

 

Bendruomenės pirmininkas

 

Contact formŠios dienos vardadieniai