2020-07-06, pirmadienis, 01:29.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:03, leidžiasi 22:08, dienos ilgumas 17:4.

Nuaidėjo rajoninė jaunųjų šaulių stovykla

2017-04-10, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Nuaidėjo rajoninė jaunųjų šaulių stovykla

Tradicija tapusios jaunųjų šaulių stovyklos Raseinių rajone, kiekvienais metais tampa vis gausesnės. Pavasarinė rajoninė jaunųjų šaulių stovykla, startavusi Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje pasižymėjo ypač aktyviu jaunųjų šaulių dalyvavimu. Šiltą balandžio 7 d. popietę į Nemakščius sugužėjo net 116 jaunųjų šaulių iš visų Raseinių ir Jurbarko rajono kampelių: Betygalos jaunieji šauliai su vadove R. Adomaitiene, Girkalnio – su vadovu R. Višinsku, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos – su Evaldu Gudžiūnu, Nemakščių gimnazijos ir Gylių daugiafunkcio centro – su vadovu E. Vyšniausku, Šiluvos jaunieji šauliai su vadove L. Marauliene, Žaiginio daugiafunkcio centro jaunieji šauliai su vadovu G. Armoška, Ariogalos gimnazijos bei Juodaičių pagrindinės mokyklos šauliai, kuriems vadovauja A. Bautronis,

 


Prasidėjusias pavasario atostogas šie jauni žmonės – jaunieji šauliai pasirinko praleisti ne tik smagiai, bet ir produktyviai. Stovyklą, kaip įprastai, atidarėme 17:30 valandą Nemakščių bažnyčioje vykusiomis mišiomis už Lietuvos jaunimą, šaulius, Tėvynės laisvę. Po šv. Mišių jaunųjų šaulių lūpose nuskambėjo pasižadėjimo ir priesaikos žodžiai. Sveikinimo žodį tarė ir Vytauto Didžiojo 2–osios rinktinės vadas Arvydas Savickas.

 


Po vakarienės vėl visi susirinko į Nemakščių  gimnaziją, kur laukė įvairūs užsiėmimai, paskaitos bei meniniai jaunųjų šauliukų pasirodymai, skatinantys bendravimą ir bendradarbiavimą. 

 


Šeštadienį nuo pat labo ryto visi stovyklos dalyviai ruošėsi žygiui po Nemakščių apylinkes. Pasiėmę į rankas žemėlapį, jaunieji šauliai pajudėjo į jiems mažai žinomas Nemakščių apylinkes. Išvaikščioti buvo visi takeliai, kadangi buvo gavę skirtingus maršrutus. Visiems sugįžus iš žygio, Nemakščių gimnazijoje užvirė jaunatviškas klegesys: kas dalinosi įspūdžiais iš orientacinio žygio, kas bendravo su seniai matytais draugais, dalinosi patirtimi, o kas tiesiog ilsėjosi, išvarginti kelionės. Toliau jaunųjų šaulių laukė šviečiamoji veikla – vyko paskaitos. Diena pralėkė labai greitai ir produktyviai. Vakaras užklupo labai netikėtai, o miegas po tokios įtemptos dienos sukaustė ne vieną jaunąjį šaulį.

 


Paskutinę stovyklos dieną jaunųjų šaulių laukė šaudymo pratybos. Šios trys dienos suteikė galimybę save išbandyti įvairiose veiklose. Stovykla suteikė pačių nuostabiausių įspūdžių – neišblėso šypsena, nuoširdus juokas, gera nuotaika, draugiškumas, kartu drausmė, supratimas. Prisiminimai apie šią stovyklą dar ilgai kirbės kiekvieno širdyje.

 


Raseinių rajono jaunųjų šaulių būrelių vadovai
 

Contact formŠios dienos vardadieniai