2021-10-27, trečiadienis, 13:31.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:26, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 9:36.

Molavėnai – Lietuvos piliakalnių TOP 30

2017-03-31, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Molavėnai – Lietuvos piliakalnių TOP 30

 Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM, kuruojanti veiklą Lietuvos nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, kartu su portalu www.pamatykLietuvoje.lt  išrinko 30 išskirtinių piliakalnių Lietuvos saugomose teritorijose. Keliavimo sezonas tik prasideda, tad kviečiame juos aplankyti šiais – Piliakalnių - metais. 

 

   Visa informacija apie siūlomą trisdešimtuką pateikiama specialiai sukurtoje interneto svetainėje su žemėlapiu (https://www.pamatykLietuvoje.lt/stories/piliakalniai ), kuria patogiai galite naudotis ir išmaniuoju telefonu. Raseinių rajono Pašešuvio kraštovaizdžio draustinyje esantis Molavėnų piliakalnis siūlomame sąraše – 25-as.

 

   Galite atsisiųsti visą siūlomą sąrašą į savo išmaniojo telefono navigacijos programėlę. Piliakalnių nuotraukos, aprašymai ir jų vietos žemėlapyje visada bus su jumis, net ir ten, kur nėra interneto ryšio, o pačius piliakalnius rasite ypač lengvai.

 

   Kviečiame ne tik aplankyti piliakalnių TOP 30, bet ir balsuojant internetu išrinkti gražiausią Lietuvos piliakalnį - http://bit.ly/piliakalnio_rinkimai.  
   Gražiausio piliakalnio Lietuvos Saugomose teritorijose rinkimai vyks iki gegužės 31 dienos, rezultatai bus paskelbti birželio 1 dieną.

 

    Primename, kas LR Seimas 2017-uosius paskelbė Piliakalnių metais. Lietuvoje turime virš 900 piliakalnių. Raseinių rajone yra 25, Dubysos regioniniame parke 12 žinomų piliakalnių. Pats tinkamiausias būdas paminėti šiuos ypatingus metus -  dažniau įtraukti piliakalnius į kelionių po  Lietuvą maršrutus. Dubysos regioninio parko direkcija ta proga organizuoja žygius pėsčiomis ir dviračiais.

 

   Balsuokite už Molavėnų piliakalnį, jo numeris sąraše 25-as.

 

Naudingos nuorodos:

Piliakalnių TOP 30 pristatanti interneto svetainė: www.pamatykLietuvoje.lt/stories/piliakalniai

Duomenų atsisiuntimas į išmaniųjų telefonų navigacijos įrenginius: bit.ly/piliakalniaiKML

Gražiausio piliakalnio rinkimų balsavimo anketa: bit.ly/piliakalnio_rinkimai

 

Dubysos regioninio parko direkcijos informacija

Contact formŠios dienos vardadieniai