2018-10-16, antradienis, 07:44.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:04, leidžiasi 18:28, dienos ilgumas 10:24.

Mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

2015-05-26, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Šių metų gegužės 25 dieną Raseinių KKSC stadione vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos.

 

 

Mergaičių grupėje bendrakomandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo surinkusios 150 taškų Ariogalos gimnazijos lengvaatletės, antroje vietoje liko Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda – 116 taškai, trečioje vietoje – Nemakščių M. Mažvydo gimnazijos komanda – 113 taškai.

 

 

Rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Brigita Budrytė (Ariogalos gimnazija) – 11,18 m, antrąją vietą Dominyka Kazlauskaitė (Ariogalos gimnazija) – 9,45 m, trečiąją vietą Paulina Gerulytė (Nemakščių M. Mažvydo gimnazija).

 

 

Šuolio į tolį rungtyje nenugalima buvo Emilija Kandratavičiūtė (Ariogalos gimnazija) – 4,88 m, antrąją vietą užėmė Urtė Kščenavičiūtė (Šaltinio progimnazija) – 4,70 m, trečioji vieta atiteko Gabijai Karabinaitei (Šaltinio progimnazija) – 4,19 m.

 

 

100 m bėgimo rungtyje pirmąja vieta džiaugėsi Patricija Stašinskytė (Ariogalos gimnazija) – 13,31 s, antrąją vietą užėmė Silvija Smaidrytė (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 13,48 s, trečiąja vieta džiaugėsi Džineta Šimkutė (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 13,49 s.

 

 

400 m bėgimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Roberta Žikaitė (Ariogalos gimnazija) – 1:01,25 min, antrąją vietą užėmė Laura Ignatavičiūtė ( Nemakščių gimnazija) – 1:06,65 min, trečiąją vietą laimėjo Karolina Lapkauskaitė (V. Petkaus pagrindinė mokykla) -1:08,18 min.

 

 

1000 m bėgimo rungtyje pirmoji atbėgo Augustė Žikaitė (Ariogalos gimnazija) – 3:18,78 min, antrąją vietą iškovojo Kamilė Burneikaitė (Ariogalos gimnazija) – 3:41,08 min, trečiąją vietą užėmė Dalia Liambartaitė (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 3:51,78 min.

 

 

Šuolio į aukštį rungtyje pirmąją vietą iškovojo Viktorija Naciūtė (V. Petkaus pagrindinė mokykla) – 1,25 m.

 

 

Estafetiniame bėgime  pirmąją vietą iškovojo Ariogalos gimnazijos komanda  - 53,53 s, antrąją vietą laimėjo Prezidento Jono Žemaičio gimnazija – 56,95 s, trečioji vieta atiteko Nemakščių M. Mažvydo gimnazijai – 57,80 s.

 

 


Berniukų grupėje  bendrakomandinėje įskaitoje nugalėtojų taure džiaugėsi Ariogalos gimnazijos komanda – 141 taškai, antroji vieta atiteko Prezidento Jono Žemaičio gimnazijai – 135 taškai, trečiąją vietą užėmė – V. Petkaus pagrindinė mokykla – 114 taškai.

 

 

Šuolio į tolį rungtyje pirmąją vietą laimėjo Viktoras Jokubaitis (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 6,60 m, antrąją vietą užėmė Regimantas Tiškus (Ariogalos gimnazija) – 6,26 m, trečiąją vietą iškovojo Karolis Jurkus (Raseinių technologijų ir verslo mokykla) – 6,13 m.

 

 

Rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą užėmė Paulius Račiūnas (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 13,31 m, antrąją vietą iškovojo Eitvydas Steponas (Ariogalos gimnazija) – 12,40m, trečiąją vietą laimėjo Šarūnas Baltrušaitis (Ariogalos gimnazija) – 12,14 m.

 

 

100 m bėgimo rungtyje nenugalimas buvo Mantas Siautilas (Ariogalos gimnazija) – 10,65 s, antrąją vietą iškovojo Vismantas Minelga (Ariogalos gimnazija) – 11,08 s, trečiąją vietą užėmė Justinas Arštikis (Pezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 11,20 s.

 

 

400 m bėgimo rungtyje pirmoji vieta atiteko Martynui Šakai (Ariogalos gimnazija) – 54,06 s, antrąją vietą iškovojo Lukas Noreika (Ariogalos gimnazija) – 57,46 s, trečiąją vietą užėmė Marius Alekna (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 58,42 s.

 

 

1000 m bėgimo rungtyje pirmąja vieta džiaugėsi Vidmantas Kulišauskas (V. Petkaus pagrindinė mokykla) – 2:43,34 min, antrąją vietą užėmė Laimonas Petraitis (Ariogalos gimnazija) – 2:48,11min, trečiąją vietą iškovojo Robertas Mikšys (V. Petkaus pagrindinė mokykla) – 2:59,93 min.

 

 

Šuolio į aukštį rungtyje pirmąją vietą laimėjo Edvinas Linkus ( Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – 1,65 m, antrąją vietą užėmė Žygimantas Saltonas (Šaltinio progimnazija) – 1,30 m, trečiąją vietą iškovojo Lukas Bartkevičius (V. Petkaus pagrindinė mokykla) – 1,20 m.

 

 

Estafetiniame bėgime pirmąją vietą iškovojo Ariogalos gimnazijos komanda – 44,62 s, antrąją vietą užėmė Prezidento Jono Žemaičio gimnazija – 44,90 s, trečiąją vietą laimėjo Ariogalos gimnazijos antroji komanda – 57,80 s.

 

 

 Lengvosios atletikos treneris Z. Rajunčius.

Nuotrauka „Alio, Raseiniai

Contact form





Šios dienos vardadieniai