2019-03-25, pirmadienis, 00:02.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:20, leidžiasi 18:53, dienos ilgumas 12:32.

Maži darbai - dideli džiaugsmai

Maži darbai - dideli džiaugsmai

Kuo svarbios ir gražios šventės kaimo bendruomenėse? Svečiui - nauja galimybė pažinti daugiau žmonių, žiūrovo akimis - stebėti, kas kaip vyksta, ar pasakyti keletą sveikinimo žodžių.

 

Vietos meno mėgėjams dar viena proga parodyti, kad repetuota ne veltui. O kaimo žmonėms svarbiausia - galimybė susitikti. Ne tik su dabartiniu kaimynu, su kuriuo kasdien aptariami svarbiausi kaimo ir kiti įvykiai. Bet ir su tais, kurie jau lyg ir ne kaimo žmonės, tik į šventę grįžta kaip savi, laukiami, mylimi. Iš miestų ir užsienio atsiveždami gimtojo kaimo žentus, anūkus. O tie, kurie jau negali džiaugtis mūsų šventėmis, kurie po ligos atgula į patalą, ar prikaustyti vežimėliuose, vieniši ar vaikai negali sugrįžti šventėm, iš užsienio aplankyti.

 

Kūčių naktis ir Kalėdos – stebuklų metas. Tai vienintelės šventės metuose, kai prie balta staltiese užtiesto stalo susėda visa šeima. Net iš tolimiausių pasaulio kampelių į gimtuosius namus, dvelkiančius vaikystės džiaugsmais ir viltimis, sugrįžta vaikai ir anūkai. Laužiamas kalėdaitis, mielos dovanėlės po eglute, pačių artimiausių žmonių dėmesys ir šiluma gražiausias žiemos šventes paverčia nepakartojamomis ir stebuklingomis. Kad stebuklas neaplenktų mūsų kaimo, Balčių bendruomenės nariai su kalėdu seneliu nutarė aplankyti ligonius, vienišus žmones ir pačius mažiausius bendruomenės gyventojus.

 

Kalėdų senelis ir jo palyda įteikė simbolines dovanėles linkėdami sveikatos, laimės, svajonių išsipildymo. Visi aplankytieji džiaugsmingai sutiko Kalėdų senelį. Džiaugiamės, kad Kalėdų šilumą nunešėme į kiekvienus namus, padėjome sukurti kalėdinę nuotaiką. Dėkojame bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios gražios akcijos.Ir visiems kas aukojote ir aukojate mūsų bendruomenei du procentus savo pajamų mokesčio, tik Jūsų dėka, buvo aplankyti mūsų kaimo žmonės. Smagu, kad galime suteikti kitiems bent po truputį džiaugsmo.

 

Mes bendruomenės nariai itin pagarbiai žiūrime į senatvę, juk jos sulauksime visi, tik nežinia, ar bus kas mums padeda ir paremia. Tad nebūkime abejingi šalia esantiems senoliams ypač kai jie vieniši, juk mūsų artimiesiems dažniausiai reikia ne dovanų, bet gero žodžio ar nuoširdaus pokalbio ir visų mūsų meilės.

 

Bendruomenės pirmininkė

Contact form

Šios dienos vardadieniai