2019-03-25, pirmadienis, 00:04.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:20, leidžiasi 18:53, dienos ilgumas 12:32.

Maldos popietė Užkalniuose

2017-04-04
Maldos popietė Užkalniuose

GAVĖNIA yra susikaupimo, atgailos ir dvasinio atsinaujinimo laikas. Laikas, kai turime susitaikyti su Dievu, su savimi, su žmonėmis.

 

Užkalnių kaimo bendruomenė,  padedant Nemakščių seniūno Remigijaus Laugalio ir giedotojų  tęsė gavėnios laikotarpį kaimo bendruomenės namuose. Gavėnios popietės šventimas bendruomenės namuose tapo graži tradicija. Kad mums reikalingas toks vakaras rodo vis gausesnis ir gausesnis susirinkusiųjų ratas. Drauge meldėmės, giedojome giesmes ir patyrėme nuostabių Viešpaties prisilietimų.

 

Gavėnia – tai metas, kai esame kviečiami stabtelėti ir apmąstyti, suvokti bei pripažinti savo žmogiškosios prigimties trapumą ir pažeidžiamumą, nes vieni patys esame silpni ir bejėgiai, o su Dievu – stiprūs ir galingi. Pripažindami, kad buvome klydę, atgauname tai, ką buvome praradę.

 

Stabtelėjome, nors ir vieną vakarą. Įkvėpėme, kad turėtume jėgų. Ir laukiame - Prisikėlimo džiaugsmo savo širdyse ir gyvenimuose.                 

 

Pabaigoje vyko malonus pabendravimas prie arbatos puodelio, pasidalinant savo džiaugsmais, rūpesčiais ir patirtimi. Visi išsiskirstė su pakilia Šv. Velykų laukimo nuotaika.

 

Popietės dalyviai dėkojo Nemakščių seniūnui,  giedotojams, bendruomenės pirmininkui už dvasingą pasibuvimą.

 

Bendruomenės pirmininkas

GAVĖNIA yra susikaupimo, atgailos ir

Contact form

Šios dienos vardadieniai