2021-12-06, pirmadienis, 08:01.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:41, leidžiasi 16:02, dienos ilgumas 7:21.

Jaunimo mokymai

2017-10-12, paskelbė Giedrius Germanavičius
Jaunimo mokymai

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamentas kartu su Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdve organizavo mokymus „Užsimotyvuok“. Mokymai skirti mokinių savivaldos ir jaunimo organizacijų atstovams. Mokymuose dalyvavo mokinių savivaldų ir jaunimo organizacijų atstovai iš Raseinių rajono ir Birštono savivaldybių. Mokymų tikslas – skatinti jaunus žmonės imtis iniciatyvos organizuoti savo bendraamžiams renginius, akcijas, spręsti jiems aktualias problemas.

 

   Į mokymų programą aktyviai įsiliejo mokiniai iš Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių r. Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos bei svečiai iš Birštono jaunimo klubo ir Birštono gimnazijos.

 

   Susirinkusius mokymų dalyvius pasveikino ir motyvavo Raseinių r. savivaldybės meras Algirdas Gricius, Raseinių r. mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Raseinių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

 

   Mokymų metu dalyviai naudojant neformaliojo ugdymo metodus mokėsi toliarancijos ir supratingumo, pristatė savo vykdomas veiklas. Taip pat diskutavo apie esamą situaciją ir galimus sprendimo būdus, patrauklias veiklas bendraamžiams. Mokymų pabaigoje dalyviai džiaugėsi įgiją motyvacijos, pažinčių ir sudarytais planais, kartu įgyvendinti veiklas.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai