2021-10-27, trečiadienis, 13:24.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:26, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 9:36.

Edukacinė valandėlė „Vilnos kelias“

Edukacinė valandėlė „Vilnos kelias“

 Geriausias būdas išlaikyti draugystę - dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.                                                                                                                                                                       (J. V. Gėtė)

 

    Siekiant sustiprinti šeimų  ir darželio bendravimą įgyvendiname projektą "Smagu ir įdomu mums pabūti drauge", kurio tikslas - įtraukti tėvus į grupės  ir įstaigos gyvenimą, sudarant sąlygas prisidėti prie vaikų ugdymo,bendrų idėjų ir veiklų įgyvendinimo. Edukacinė valandėlė ,,Vilnos kelias” tai viena iš projekto veiklos planenumatytų veiklų. Valandėlės tikslas - bendrauti, geriau  pažinti vieniems kitus, susivienyti bendram kūrybiniam darbui.

 

    Vaikai ir tėveliai turėjo galimybę sužinoti iš kur atsiranda vilna ir kas iš jos gaminama. Praktiniame užsiėmime raštvedė Zita Šaltė supažindino su vėlimo technika ir  mokė velti. Vaikai vėlė kamuoliukus, tėveliai ir pedagogai gėles. Pabaigoje nuvėlė benrdą darbą -  paveikslą , skirtą Lietuvos šimtmečiui.

 

    Tikimės, kad pasibuvimas drauge, bendrai patirti išgyvenimai,pasidalinimas gyvenimiška patirtimi,atlikti darbai sustiprino pasitikėjimą vieni kitais ir suartino  tėvus, vaikus ir pedagogus.

 

     Dėkojame darželio raštvedei Zitai Šaltei už nuoširdų žinių perdavimą, mokymą velti. Tėveliams tariame ačiū, kad supranta bendradarbiavimo svarbą vaikų ugdyme ir noriai dalyvauja bendrose veiklose.

 

Auklėtoja Regina Zudmonienė

Contact formŠios dienos vardadieniai