2021-01-21, ketvirtadienis, 16:21.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:45, dienos ilgumas 8:6.

Draugystės tiltas „Nemakščiai – Šiluva“

2019-05-21, Audrius Noreika
 Draugystės tiltas „Nemakščiai – Šiluva“

Gegužės 18 d. - nuostabiai praleista diena Nemakščių Aštuonračio muziejuje. Šiluvos mėgėjų teatro  „Cinkelis" narės  ne tik gėrėjosi ir žavėjosi  puikiais eksponatais, šeimininkų svetingumu, nuoširdumu, bet ir buvo pavežiotos po miestelį.

 

Po ekskursijos, ten pat muziejuje, RRKC Nemakščiuose renginių organizatorė Lina Andrulienė pravedė edukacinį užsiėmimą - piešimą ant vandens. Padėkojusios  muziejaus šeimininkui Leonui Tamulevičiui, žmonai ir jo mamai už puikiai praleistą laiką muziejuje, išvykome į Nemakščių seniūnijos Pašešuvio bendruomenę, kuri šventė savo gyvavimo 15 metų sukaktį. Ten susirinkusiems bendruomenės nariams bei svečiams parodėme E. Untulio komediją „Čerauninkės eksperiments ". Nuoširdūs ir malonūs bendruomenės žmonės negailėjo plojimų ir pagyrų. Šventę  filmavo respublikinio projekto „100 Lietuvų" vykdytojai. Susipažinome su šauniaisiais jaunuoliais:  žurnalistu Mindaugu  Nastaravičiu ir fotografu Irmantu Gelūnu. Taigi, sekite informaciją 15min.lt., kur mūsų teatrą „Cinkelis“ pristatys projekte „100 Lietuvų“.

 

Draugystės tiltas „Nemakščiai –Šiluva“ pavyko! Paprasčiau sakant- trys viename: ekskursija, edukacinis užsiėmimas, spektaklio pristatymas. Kitais metais lauksime Nemaksčių mėgėjų meno kolektyvų Šiluvoje. Esame dėkingi RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorei Linai Andrulienei už gražią draugystę ir puikiai praleistą laiką. Dėkoju ir Šiluvos mėgėjų teatrui „Cinkelis" už puikią  vaidybą ir praleistą laiką kartu.

 

Teksto autorius:

RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė, mėgėjų tetaro „Cinkelis“ vadovė  Birutė Greicienė

Teksto nuotraukos Justinos Sebeckytės

Contact formŠios dienos vardadieniai