2019-05-26, sekmadienis, 09:21.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:06, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:41.

Akcija ,,DAROM 2018” Užkalniuose

Akcija ,,DAROM 2018”  Užkalniuose

˶Aplinkosauga, pilietiškumas ir savanorystė – mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekvieną savo veiklos dieną ir tikimės, kad šios vertybės gali suburti tiek jaunimą, tiek vaikus, tiek suaugusius bendram tiksluiʺ.

 

Balandžio 21 dieną Užkalnių kaimo bendruomenės gyventojai dalyvavo kasmetinėje švarinimosi akcijoje ,,DAROM 2018”.

 

Akcijos dalyviai švarino bendruomenės namus, plovė langus, ravėjo gėlynus, pureno žemę, sodino medelius, grėbė senus lapus, rinko medžių šakas, šlavė bendruomenės kiemą, ne tik rinko, bet ir rūšiavo surinktas šiukšles. Tokiu būdu atkreipiamas bendruomenės dėmesys į aplinkos apsaugą, atliekų rūšiavimo svarbą bei skatinamas žmonių sąmoningumas šioje srityje. Labai aktyvūs ir pasiruošę darbui buvo vaikai. Jie rinko ir rūšiavo šiukšles, perdažė žaidimų aikštelės inventorių.

 

Visi akcijos dalyviai pavaišinti saldainiais, saldumynais, kava, arbata ir vaisvandeniais. Dėkojame visiems nuoširdžiai dirbusiems švarinimosi akcijoje ir prisidėjusiems prie Užkalnių kaimo gražinimo. Tikime, jog toks susidomėjimas akcija parodo ne tik didesnį rūpestį aplinka, bet ir pagarbą kitiems bendruomenės nariams, kurie siekia gyventi švarioje aplinkoje.

 

Akcijos organizatoriai dėkingi Nemakščių seniūnui Remigijui Laugaliui už parodytą dėmesį, už reikalingas priemonės akcijos metu. Džiugu, kad kiekvienais metais prie aplinkos tvarkymo prisideda vis daugiau vaikų ir jaunimo ir dėkojame tiems, kurie atėjo.

 

Bendruomenės pirmininkas

Gitanas Kybartas

Contact formŠios dienos vardadieniai